eu-lippu

EURA 2021

EU:n alue- ja rakennepolitiikan rahastojen digitaalinen hallintajärjestelmä ohjelmakaudelle 2021—2027

Etelä-Karjalan liitto

Käyttäjäneuvonta

 

Etelä-Karjalan liitto  

Kauppakatu 40 D 

53100 Lappeenranta 

https://liitto.ekarjala.fi/ 

kirjaamo@ekarjala.fi 

 

 

EAKR-rahoitukseen liittyviin kysymyksiin vastaavat ja lisätietoja
antavat Etelä-Karjalan liiton elinvoimapalveluista seuraavat henkilöt:  

Jami Holtari. elinvoimajohtaja 

puh. +358 400 551 435, jami.holtari@ekarjala.fi 

Laura Peuhkuri, aluekehityspäällikkö 

puh. +358 40 631 5970, laura.peuhkuri@ekarjala.fi 

Merja Taipale, rahoitusasiantuntija 

puh. +358 40 139 0174, merja.taipale@ekarjala.fi 

Jari Lantta, maaseutuasiamies 

puh. +358 40 524 0540, jari.lantta@ekarjala.fi 

Heli Gynther, aluekehitysasiantuntija 

+358 40 485 5109, heli.gynther@ekarjala.fi

Anu Hannola, maksatustarkastaja 

+358 40 649 7705, anu.hannola@ekarjala.fi